ÖRNEK İŞ MAKİNALARI

1976 yılından başlayarak 35 yılı aşkın süredir iş makinası ve yedek parça sektöründe tecrübeli bir yönetime sahip olan Örnek İş Makinaları 1995 yılında Arif ÖKSÜZ tarafından kurulmuştur. 2013 yılına kadar geçen bu sürede güvenilir ve kaliteli üretim prensibinden ödün vermeden 2013 yılında büyümesine ivme kazandırarak ikinci tesisin alt yapı çalışmalarına başlamıştır.

TSE ve ISO 9001-2000 belgelerine sahip olan firmamız, müşteri ihtiyaçlarını AR-GE çalışmalarıyla birleştirerek profesyonel bir çözüm anlayışıyla yüksek kalite ve özgün tasarımlarına kenrobogen adında marka tescilini almıştır.

Şuan ürün yelpazesi içinde yer alan kenrobogen markalı endüstriyel makina, özel liman vinci, tünel escavatör, bina yıkım makinaları imalatı, ekipman, hidrolik sistemler ve kendi yedek parça imalatı ile gerek yurtiçi gerekse yurt dışında sektör birinciliğine doğru hızla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz

• Rekabet gücünü sürekli tutmak

• İnsan ve çevreye önem vermek

• İş sağlığı ve güvenliği yanısıra personel eğitimleri

• Müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak

Vizyonumuz

Firmamız tüm çalışanlar katılımıyla, ürün imalatından teslimatına ve satış sonrası servis hizmetine kadar her aşamada kalite prensibimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktır.